OGŁOSZENIE O PROWADZONYM NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

OGŁOSZENIE O PROWADZONYM NABORZE
na wolne stanowisko urzędnicze

Urząd Gminy Cisna

Cisna 49

38 – 607 Cisna

poszukuje kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze referent finansowy – kasjer.

Liczba etatu – 1 etat

Wymiar etatu – cały etat

Miejsce wykonywania pracy – Urząd Gminy Cisna

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi spełniać następujące wymagania niezbędne do zatrudnienia na danym stanowisku:

- jest obywatelem polskim,

- ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,

- posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym, stanowisku,

- wykształcenie wyższe – ekonomiczne,

- nieposzlakowaną opinię,

- nie może być karana za przestępstwo popełnione z winy umyślnej (oświadczenie kandydata),

- doświadczenie zawodowe – staż pracy,

- dobra znajomość obsługi programów komputerowych,

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność sprawnej organizacji pracy na samodzielnym stanowisku,

- wysoka kultura osobista,

- zdolność do nawiązywania dobrych relacji z petentami,

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

- obsługa kasowa Urzędu Gminy,

- sporządzanie przelewów bankowych,

- ewidencja i egzekucja należności za usługi komunalne

Wymagane dokumenty:

- kopia dowodu osobistego,

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, zatrudnienie i umiejętności,

- zaświadczenie o stanie zdrowia,

- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,

- oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione z winy umyślnej,

- CV,

- list motywacyjny,

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

Zasady wynagradzania.

Zasady wynagradzania kandydata zostaną określone w oparciu o przepisy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009r. w sprawie zasad wynagradzania pracowników samorządowych / Dz. U. Nr 50 poz. 398 z późn. zm./ oraz Regulaminu wynagradzania pracowników w Urzędzie Gminy Cisna ustalonego Zarządzeniem Nr 94/2009 Wójta Gminy Cisna z dnia 23 czerwca 2009.

Zasady rekrutacji:

Wyboru dokonuje komisja rekrutacyjna po przeprowadzeniu wstępnej selekcji oraz selekcji merytorycznej (która może obejmować rozmowę kwalifikacyjną).

Dokumenty należy składać w terminie od dnia 23 stycznia 2012r. do dnia 7 lutego 2012r. – decyduje data wpływu do Urzędu Gminy. Na kopercie powinien być umieszczony dopisek „Dotyczy naboru na stanowisko referenta finansowego - kasjera”.

Dokumenty złożone po w/w terminie nie będą rozpatrywane.

Kandydaci o wynikach rekrutacji zostaną powiadomieni pisemnie.

Inne informacje:

Stosunek pracy osoby wyłonionej w drodze naboru będzie zawarty na czas próbny, który będzie wynosił 3 miesiące, a jeśli nie będzie zastrzeżeń co do wykonywania zadań na w/w stanowisku zostanie nawiązana umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony.

Wójt Gminy Cisna

mgr Renata Szczepańska

Cisna, dnia 20 stycznia 2012r.

Załączniki