INFORMACJA O SPOSOBIE PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W WYBORACH PREZYDENTA RP ZARZĄDZONYCH NA DZIEN 28 CZERWCA 2020R.

Urząd Gminy Cisna uprzejmie informuje, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przyjmowane są w godzinach 7:30 – 15:30 w następujący sposób:
- doręczone bezpośrednio do urzędu gminy,
- przesłane do urzędu gminy pocztą lub kurierem pod warunkiem wpływu zgłoszeń do urzędu najpóźniej w dniu 12 czerwca 2020r. w godzinach pracy,
- przesłanie zgłoszeń w formie skanu pocztą elektroniczną na adres mgucwa@gminacisna.pl najpóźniej w dniu 12 czerwca 2020r. Oryginały zgłoszenia należy niezwłocznie przesłać do urzędu pocztą tradycyjną.
Informacje dotyczące zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych można uzyskać pod numerem 509 766 727.
Termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych upływa w dniu 12 czerwca 2020r.

Wójt Gminy Cisna
mgr Renata Szczepańska