Zaproszenie na Panel Inteligentnej Specjalizacji Jakość Życia w obszarze Turystyki zrównoważonej

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego serdecznie zaprasza na spotkanie Panelu Inteligentnej Specjalizacji „Jakość Życia” – Turystyka zrównoważona”, który rozpocznie się w dniu 27 października br. o godz. 10:00 (rejestracja od 9:30) w Hotelu Salamandra w Hoczwi (http://salamandra-hotel.pl/).

Podczas spotkania przedstawimy informację o możliwości otrzymania dofinansowania dla wypracowanych przez uczestników Panelu projektów w ramach nowego działania pn. „Sieciowanie przedsiębiorstw” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020.

 

Chcielibyśmy także kontynuować dyskusje rozpoczęte na naszym czerwcowym spotkaniu w Jasionce. Ponieważ tym razem spotkamy się w sprofilowanym gronie uczestników, naszą intencją jest zrobienie kroku w kierunku skonkretyzowania sygnalizowanych wcześniej ogólnych idei przedsięwzięć. Najbliższe spotkanie da możliwość przedstawienia nieco bardziej konkretnych propozycji projektów zawierających: zakres rzeczowy przedsięwzięcia, listę wydatków kwalifikowanych niezbędnych do realizacji celów przedsięwzięcia, czy szacunkowej liczby beneficjentów działania.

Proszę o potwierdzanie udziału do poniedziałku (23.10.2017) na adres m.garlak@podkarpackie.pl

Załączniki