INFORMACJA - PLAN OCHRONY OBSZARU NATURA2000

WÓJT GMINY CISNA i FIRMA KRAMEKO uprzejmie informują, iż w nawiązaniu do spotkania z dnia 26 lutego 2016 r. dotyczącego PLANU OCHRONY obszaru Natura 2000 firma KRAMEKO zamieściła na platformie informacyjnej mapy siedlisk przyrodniczych na tle zagospodarowania przestrzennego gminy.

Zgodnie z ustaleniami, które padły na spotkaniu każdy z zainteresowanych posiadający uwagi do wyżej wymienionych materiałów będzie mógł wnieść uwagę.

Uwagę należy wnieść na piśmie do dnia 31 marca 2016r. (liczyć będzie się data wpływu a nie data nadania listu)– pocztą tradycyjną na adres Urząd Gminy Cisna, 38-607 Cisna 49, osobiście lub na adres email kwierzbicki@gminacisna.pl w formie skanu do pliku PDF lub JPG.

Osoba do kontaktu mgr inż. Krzysztof Wierzbicki, tel. 13 468 63 38 , 13 468 63 44 wew. 15.

Uwagę proszę opatrzeć adnotacją dotyczy planu ochrony Natura 2000 zarówno na kopercie jak i na samym piśmie a w przypadku przesłania drogą elektroniczną w temacie wiadomości.

Po 31 marca ewentualne uwagi należy kierować bezpośrednio na adres: Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie, Al. Józefa Piłsudskiego 38, 35-001 Rzeszów

Link do map: http://www.krameko.com.pl/rdosrzeszow/index.html

Mapy znajdują się na dole strony, z podziałem na gminy.

Wójt Gminy Cisna
mgr Renata Szczepańska