OBWIESZCZENIE DYREKTORA ZARZĄDU ZLEWNI W PRZEMYŚLU

Dyrektor Zarządu Zlewni PGW WP w Przemyślu w dniu 26.10.2022 r. wydał decyzję udzielającą Gminie Cisna pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych – wylotów urządzeń kanalizacyjnych służących do wprowadzania ścieków do ziemi w zakresie budowy pól infiltracyjnych oraz na usługi wodne obejmujące wprowadzanie oczyszczonych ścieków bytowych, poprzez projektowane pola infiltracyjne , do ziemi, na terenie działek ewid. nr: 241/3, 40/6, 221/4, 218/9, 218/10, 218/7 obręb 0003 Dołżyca, gmina Cisna, powiat leski, województwo podkarpackie.

Dokumenty są wyłożone do wglądu w PGW WP Zarząd Zlewni w Przemyślu przy ul. Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 6 w pokoju nr 6 w godzinach pracy od godziny 700 do 1500 od poniedziałku do piątku. W terminie 14 dni strony postępowania mogą zapoznać się z aktami sprawy, uzyskać wyjaśnienia w sprawie i zgłaszać uwagi i wnioski dotyczące przedmiotowej sprawy osobiście lub pisemnie na adres:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Zarząd Zlewni w Przemyślu

ul. Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 6

37-700 Przemyśl

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Dyrektor Zarządu Zlewni w Przemyślu PGW WP.