SZKOLENIE OBSŁUGA KOMPUTERA I INTERNETU

Stowarzyszenie „CRAS” - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej z Rzeszowa realizuje projekt pn. „Kwalifikacje cyfrowe szansą na lepszą przyszłość w społeczeństwie informacyjnym”, w którym oferuje bezpłatny udział w

SZKOLENIU KOMPUTEROWYM (Word, Excel, Internet, poczta elektroniczna) ZAKOŃCZONYM EGZAMINEM ECDL.

Projekt skierowany jest  do osób w wieku powyżej 25 lat, które:

- uczą się, pracują lub zamieszkują na obszarze woj. podkarpackiego,

- z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności, kompetencji lub kwalifikacji cyfrowych,

- nie prowadzą działalności gospodarczej,

- nie uczestniczyły w takim samym wsparciu w innym projekcie finansowanym z EFS.

Preferencje dla:

– osób w wieku powyżej 50 lat,

– osób z wykształceniem co najwyżej średnim,

– osób nieaktywnych zawodowo,

– osób z niepełnosprawnością,

– kobiet,

– rodziców posiadających Kartę Dużej Rodziny,

– osób zamieszkujących miasta średnie lub miasta średnie tracące funkcje społeczno-gospodarcze tj. Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP na lata 2014-2020.

Stowarzyszenie „CRAS” - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej z Rzeszowa to organizacja pozarządowa, niedziałająca dla zysku, wspierająca rozwój społeczny i ekonomiczny województwa podkarpackiego.

Działalność Stowarzyszenia opiera się w głównej mierze na wdrażaniu projektów, w tym współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny.

Więcej informacji na temat organizacji i projektów:

Biuro Projektów:

ul. Plac Śreniawitów 9/1

tel./faks: 17 740 22 25/ 691182539

www.cras.org.pl

W przypadku zebrania się grupy 10 osobowej szkolimy na miejscu.