WÓJT GMINY CISNA OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ W WETLINIE

Wójt Gminy Cisna
ogłasza

przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej o numerze ewid. 842/2 o pow. 0,4446 ha, położonej w Wetlinie, dla której Sąd Rejonowy w Lesku prowadzi księgę wieczystą KW KS1E/00020605/4.

Zgodnie z opracowywaną zmianą Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego planowanym przeznaczeniem działki będą usługi turystyczne (np. pensjonat, hotel), handel, usługi gastronomiczne z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej i rekreacji indywidualnej.

Cena wywoławcza  179 100,00 zł. Do wylicytowanej kwoty zostanie doliczona obowiązująca stawka podatku VAT.

Przetarg odbędzie się 29 grudnia 2015 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Gminy - sala posiedzeń.

W przetargu mogą wziąć udział osoby, które wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 35 000,00 zł na konto PKO BP SA o/Sanok 12 1020 2980 0000 2802 0003 0684 w terminie do dnia 23 grudnia 2015 r.

Terminem wniesienia wadium jest data wpływu środków na rachunek bankowy Urzędu Gminy.

Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli chociaż jeden uczestnik zaoferuje cenę wyższą od ceny wywoławczej.

Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia nieruchomości a w przypadku uchylenia się od zawarcia umowy w formie aktu notarialnego przepada na rzecz sprzedającego, natomiast pozostałym osobom wadium zostanie zwrócone.

Koszty spasania aktu notarialnego ponoszą nabywcy.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (13) 468.63.38 wew. 15 lub w Urzędzie Gminy, pokój  nr 12.

Zastrzega się prawo odstąpienia lub unieważnienia przetargu.

Wójt Gminy Cisna
mgr Renata Szczepańska