ZAMIEJSCOWY DYŻUR REGIONALNEGO OŚRODKA EFS

W imieniu Regionalnego Ośrodka EFS w Krośnie serdecznie zapraszam mieszkańców powiatu leskiego na zamiejscowy dyżur naszego eksperta.

Odbędzie się on 20 maja 2013r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lesku w godzinach od 9.00 do 11.00 oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Cisnej w godzinach od 12.00 do 14.00.

W trakcie dyżuru będzie można otrzymać bezpłatne informacje na temat szkoleń/kursów dofinansowanych ze środków unijnych (EFS), aktualnie realizowanych projektów oraz możliwości uzyskania wsparcia finansowego na otworzenie własnej działalności gospodarczej czy spółdzielni socjalnej.

Na dyżur zapraszamy również instytucje planujące aplikować o środki z PO KL. Będzie to dobra okazja do skonsultowania swoich pomysłów pod kątem możliwości sfinansowania ich z Europejskiego Funduszu Społecznego.