Komunikat

Komunikat

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz brakiem możliwości zapewnienia odpowiednich warunków pracy w budynku Urzędu informuję, że od dnia 26.06.2026 r. do odwołania czas pracy Urzędu zostaje skrócony do godz. 14.00.

Po godz. 14.00 pracownicy będą realizowali swoje obowiązki służbowe w systemie pracy zdalnej, zgodnie z obowiązującymi zasadami organizacji pracy.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przewijanie do góry